X
آموزش کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مار کتینگ - بررسی بهترین کیسه بوکس های سال 2021 s

آموزش کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مار کتینگ - بررسی بهترین کیسه بوکس های سال 2021

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 9766
» بازديد ديروز : 16836
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 26667
» بازديد سال : 9765
» بازديد کل : 36699
» اعضا : 0
» مطالب : 99

بررسی بهترین کیسه بوکس های سال 2021


تاریخ انتشار پست : 1399/12/24 بازدید : 9

راهنمای خرید کیسه بوکس


هر نوع بوکس که تمرین راهنمای خرید کیسه بوکس می کنید (بوکس ، کیک بوکس ، بوکس فرانسه ، یا سایر موارد) و سطح شما (مبتدی ، متوسط ​​و حرفه ای) هر سطح باشد ، آموزش با کیسه بوکس اجتناب ناپذیر است. این لوازم جانبی ورزشی است که به بوکسورها اجازه می دهد عملکرد ، سرعت مشت زدن و تکنیک های خود را بهبود ببخشند این ماده همچنین می تواند به غیر از بوکس در سایر مناطق نیز استفاده شود ، به عنوان مثال در تناسب اندام برای سوزاندن مقدار زیادی کالری به منظور کاهش وزن یا بدن سازی.کار قلب. بنابراین می توان گفت که همه می توانند از کیسه مشت استفاده کنند اما نه فقط بوکسورها ، و در این مقاله ، در مورد استفاده از آن در بوکس صحبت خواهیم کرد. بنابراین اگر به دنبال کیسه مشتی هستید که به شما امکان پیشرفت دهد ، در اینجا معیارهایی است که باید هنگام خرید آن در نظر بگیرید.

مطالب نمایش ]

5 بهترین راهنمای خرید کیسه بوکس 2020

اگر به فکر خرید کیسه مشت هستید اما مطمئن نیستید کدام یک را انتخاب کنید ، در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که ممکن است برای شما مفید باشد. در زیر توضیحات کامل 5 کیسه بوکس آورده شده است . آنها هر دو سخت و بادوام هستند ، بنابراین بهترین هستند.

RDX 5054421138854


این RDX مدل است مشت زدن به کیسه های ساخته شده برای بچه ها که تمرین کیک بوکسینگ، بوکس و هنرهای رزمی. بنابراین اگر کودک شما می خواهد از کودکی به یک مبارز باتجربه تبدیل شود ، این نوع لوازم جانبی اوست.

این شوک را نیز بخوبی جذب با مواد که به عنوان لایه راهنمای خرید کیسه بوکس (خدمت ژل شل شوک و قالب سایت جک ).کیسه بوکس ایستاده بنابراین کودک شما در طول دوره آموزش خود راهنمای خرید کیسه بوکس ایمن خواهد بود.

برای قسمت خارجی آن ، با دست دوخته شده و از ماده ای بسیار مقاوم ساخته شده است که به راحتی پاره نمی شود.

به غیر از آن ، یک دستکش بوکس چرمی با طرح پیچ خورده همراه آن است. با چنین طرحی دست کودک شما از آسیب دیدگی در امان خواهد بود. علاوه بر این ، تهویه خوبی دارد ، بنابراین هنگام استفاده از آن دستان او کاملا خشک خواهد شد.

 بیشتر بدانید


RDX 5054421139578


عملکرد خود را با این کیسه مشت زنی با کیفیت بالا از RDX بهبود ببخشید این ساخته شده برای مقاومت در برابر مشت و ضربات شماست ، بنابراین برای کیک بوکسینگ ، ورزش های رزمی و سایر ورزش های رزمی ایده آل است. همچنین با برخی لوازم جانبی همراه است که برای شما بسیار مفید خواهد بود: زنجیرهای فولادی که به عنوان تکیه گاه ، محوری ، طناب پرش ، قلاب بند و بند عمل می کنند . راهنمای خرید کیسه بوکس یک جفت دستکش بوکس نیز به همراه آن تحویل داده می شود و می توانید در طول تمرین از آن استفاده کنید.

ما همچنین متوجه وجود حلقه های D روی کیسه می شویم و آنها به خوبی جوش داده شده ، اندود شده و پرچ شده اند ، بنابراین کیف را به خوبی پشتیبانی می کنند.

در مورد پر کردن ، شما فقط باید زیپ آن را باز کنید تا با کف یا ژل پر شود ، و همچنین به راحتی آن را می بندید.

 بیشتر بدانید


فیزیک BOSK05


این کیسه پانچ فیزیونیک به طول 100 سانتی متر و قطر 35 سانتی متر ، در حالی که وزن آن 27 کیلوگرم یا بیشتر است ، بنابراین برای مبتدیان است ، اما بوکسورهای پیشرفته تر نیز می توانند از آن استفاده کنند زیرا بسیار مقاوم است.

زنجیره ای است که پشتیبانی از آن ساخته شده فولاد سخت ، و آن را با می آید قلاب مفصل گردنده ، بنابراین شما می توانید آن را به خوبی از سقف آویزان. کیف را با زنجیر در 4 نقطه و با کارابین آویزان می کنند همچنین از دوخت متقاطع بخوبی دوخته شده و همچنین کمربند راهنمای خرید کیسه بوکس بافته شده گل میخ استفاده شده است که می توان از آن برای آویز کردن استفاده کرد. با چنین پشتیبانی هایی می توانید بدون ترس تمرین کنید زیرا به راحتی از بین نخواهد رفت.

و برای مواد تولیدی آن ، از چرم تقلیدی ساخته شده و فضای داخلی آن از پلی اورتان پر شده است دومی به دلیل توانایی جذب شوک شناخته شده است.

 بیشتر بدانید


یخبندان 43497-39067


اگر می خواهید سریع استرس خود را از بین ببرید ، با این کیف مشت زن دفتر کار کنید . این امکان را به شما می دهد که در هر زمان ، به عنوان مثال در هنگام استراحت ناهار ، تمرین کنید. در واقع ، شما می توانید آن را به راحتی در هر جایی که می خواهید تنظیم کنید ، به عنوان مثال روی میز اگر می خواهید در حالی که روی صندلی خود نشسته اید ، ورزش کنید.

برای قرار دادن آن در جای خود ، باید آن راهنمای خرید کیسه بوکس را محکم با گلی که همراه آن است ، بدون آسیب رساندن به میز کار ، درست کنید و همچنین اطمینان بیشتری نسبت به ساکشن دارد.

این کیف همچنین با چرم مصنوعی یا چرم PU خارجی بسیار محکم است ، بنابراین می تواند در برابر مشت های شما مقاومت خوبی داشته باشد. در مورد فضای داخلی آن ، باید آن را با هوا پر کنید زیرا بادی است .

و در آخر اینکه ، وزن آن فقط 839 گرم است ، بنابراین می توانید آن را در هر مکان و هر زمان ببرید.

 بیشتر بدانید


AQF BOX-SESBNR


دومی بیشتر یک کیسه سرعت است و باید از سقف معلق شود. این به شما کمک می کند تا دقت برگشت و همچنین سرعت دستان خود را بهبود ببخشید راهنمای خرید کیسه بوکس تا بتوانید سریع به حریف خود ضربه بزنید. همچنین به شما امکان می دهد در هنگام اعتصاب تکیه گاه پاها را آموزش دهید.

این کیسه هوا نیز است و مانند مثانه است ، بنابراین قبل از آموزش باید آن را با یک پمپ توپی باد کنید. مثانه قابل تعویض است زیرا این تجهیزات مجهز به پیوند بند است.

و با چرم ممتاز پوست گاو به عنوان ماده ساختمانی ، بسیار مقاوم است و به خوبی می تواند همه مشت های شما را اداره کند. علاوه بر این ، دو بار دوخته شده است و این باعث افزایش طول عمر آن می شود.

در مورد ثابت شدن آن ، توسط یک محفظه فولادی انجام می شود که روی این کیسه مشت قرار می گیرد.

 بیشتر بدانید


راهنمای خرید کیف مشت زنی مناسب

برای کمک به شما در یافتن سریع کیسه مشت که متناسب با نیازهای شما است ، ما تمام معیارهایی را که باید هنگام خرید در نظر بگیرید ، به تفصیل توضیح خواهیم داد.

1. مواد ساخت

اولین نکته ای که باید هنگام خرید کیسه راهنمای خرید کیسه بوکس بوکس خود در نظر بگیرید ، مواد به کار رفته در ساخت آن است.

قسمت خارجی

برای نمای خارجی آن می تواند چرم ، پنبه ، پلی استر ، بوم ، چرم مصنوعی و چرم مصنوعی باشد و شما باید آن را متناسب با سطح بوکس خود انتخاب کنید.

اگر مبتدی هستید ، به دنبال پنبه یا بوم بروید زیرا آنها با انعطاف پذیری صدمه ای به شما نمی زنند.

و اگر شما نه یک مبتدی هستید و نه یک حرفه ای ، چرم مصنوعی ، یا حتی چرم مصنوعی این کار را انجام می دهد.

از طرف دیگر ، اگر یک بوکسور حرفه ای یا تایید شده هستید ، به یک کیف مشت زن چرمی واقعی احتیاج دارید زیرا از همه مقاوم ترین است.

بالشتک یا فضای داخلی آن

برای موادی که درون کیسه است ، می تواند شن ، شن ، آب ، هوای کیسه های هوا ، کف ، پارچه یا موارد دیگر باشد. این شما هستید که می توانید ببینید کدام یک از شما مناسب است و برای کودکان ، کف ایده آل است.

2. اندازه و وزن آن

شما باید اندازه کیسه مشت خود را با توجه به نوع بوکس که تمرین می کنید انتخاب کنید. اگر این بوکس است که در آن فقط از مشت خود برای مشت زدن استفاده می کنید ، طول 90-120 سانتی متر کافی است. از طرف دیگر ، اگر از مشت و پا استفاده کنید ، مانند کیک بوکسینگ راهنمای خرید کیسه بوکس ، کیسه ای به طول 120 تا 180 سانتی متر ایده آل است.

برای اطلاعات ، طول کیسه را می توان با Feet به معنی پا بیان کرد ، بنابراین باید بدانید که 1 پا معادل 30.84 سانتی متر است و کمی محاسبه کنید تا ببینید کدام اندازه برای شما مناسب است.

با توجه به وزن آن ، از 25 تا 50 کیلوگرم متفاوت است و با توجه به سطحش خود ، انتخاب خود را انجام دهید. برای مبتدیان برای جلوگیری از آسیب دیدگی باید کمتر از 30 کیلوگرم باشد و برای بوکسورهای باتجربه بیش از 30 کیلوگرم باشد .

3. روش اصلاح

و سرانجام ، به این فکر کنید که چگونه می خواهید کیسه مشت خود را پس از خریداری وصل کنید یا در آن قرار دهید. در این حالت ، شما 3 انتخاب دارید: یا با ثابت کردن آن روی سقف ، یا آویختن آن به دیوار ، یا نگه داشتن آن روی پاها .

اگر سقف شما مقاومت کمتری دارد (به عنوان مثال گچ) ، یا اگر نمی خواهید به دیوار آسیب وارد کنید زیرا مستأجر هستید ، کیسه مشتی را که روی پاهای آن قرار دارد انتخاب کنید .

از طرف دیگر ، اگر سقف یا دیوار شما بسیار محکم است ، راهنمای خرید کیسه بوکس می توانید یک مدل معلق را انتخاب کنید می توانید با استفاده از قلاب آن را روی سقف آویزان کنید ، یا با یک براکت دیواری آن را به دیوار آویزان کنید .

در خاتمه ، کیسه مشت زدن نوعی اکسسوری است که همه بوکسورها اگر می خواهند در بوکس خیلی سریع پیشرفت کنند ، باید داشته باشند. بنابراین اگر این همان چیزی است که شما نیاز دارید و می خواهید آن را دریافت کنید ، حتماً به ویژگی های ذکر شده در بالا نگاه کنید تا ویژگی مناسب خود را پیدا کنید.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد