آموزش کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مار کتینگ - آرشیو 1399/3

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 9765
» بازديد ديروز : 16836
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 26666
» بازديد سال : 9764
» بازديد کل : 36698
» اعضا : 0
» مطالب : 99

راز و رمز و موفقیت


تاریخ انتشار پست : 1399/3/10 بازدید : 12

همه ما موفقیت می خواهیم. ما می خواهیم موفق باشیم و احساس موفقیت کنیم. ما پول ، شهرت ، قدرت ، تحصیلات ، روابط و هزار چیز دیگر را تعقیب می کنیم بدون اینکه جلوی یک سؤال اساسی را بگیریم ، متوقف می شویم: در واقع موفقیت چیست؟


معدود افراد مکث می کنند تا در نظر بگیرند که واقعاً به معنای دستیابی به موفقیت در زندگی خودشان است. همانطور که جیم روون گفت ، "اگر شما برنامه زندگی خود را طراحی نکنید ، احتمال اینکه شما در برنامه شخص دیگری قرار گیرید ، شانس دارید. حدس بزن چه نقشه ای برایت چیده اند؟ زیاد نیست. "


مرتبط: 25 فرد موفق که می توانند به تغییر زندگی شما کمک کنند


اگر به این سؤال پاسخ ندهیم ، می توانیم از نردبان اشتباه صعود کنیم و نسخه موفقیت شخص دیگری را دنبال کنیم. ما فقط به اوج می رسیم تا دریابیم که از کوه اشتباه صعود کرده ایم. ما فقط به اهداف خود می رسیم تا بدانیم که آنها اشتباه بوده اند. این یک فاجعه است که افراد کمی قادر به بهبودی از آن هستند.


در فضای اداری ، مایکل گیبونز به پزشک خود می گوید ، "بنابراین من امروز در اتاقک من نشسته بودم و فهمیدم ، از زمان شروع کار ، هر روز از زندگی من از روز قبل بدتر شده است. بنابراین این بدان معنی است که هر روز که مرا می بینید ، در بدترین روز زندگی من است. "


چگونه می توان از سرنوشت مشابه جلوگیری کرد؟


کسانی که بیشترین میزان موفقیت واقعی را کسب کرده اند ، کسانی هستند که در مورد آنچه به معنای رسیدن به بالا است ، برایشان واضح است. اگر می خواهیم در مراحل آنها پیروی کنیم ، باید به وضوح برابر برسیم.


چه موفقیتی نیست

قبل از اینکه بتوانیم موفقیت را دنبال کنیم ، باید بدانیم موفقیت چیست؟ اگر فقط چند دقیقه در رسانه های اجتماعی بگذرانید ، می فهمید که چند نفر تعریفی بسیار موفق از موفقیت دارند. آنها فکر می کنند در مورد ثروت ، داشتن روابط مناسب ، راه اندازی یک تجارت میلیارد دلاری یا سرگرمی یک رسانه بزرگ اجتماعی در پی این است. و بارها ، افراد مشهور را به تصویر موفقیت خود متصل می کنند.


هیچ یک از این موارد یا افراد اشتباه نیستند ، اما مانند آنها بودن لزوماً شما را موفق نمی کند. بسیاری از مردم فقط به صدر جنگیده و تلاش کرده اند که احساس بدبختی و آتش سوزی خود را به محض رسیدن به آنجا تجربه کنند. آنها ناخوشایند هستند زیرا آنها تعریف اشتباهی از موفقیت را دنبال کردند - مطلبی که با ارزش های آنها مطابقت ندارد.


در طول دوران کودکی و اوایل بزرگسالی ، ایده های مختلفی از موفقیت را از والدین ، ​​معلمان و دوستان خود می آموزیم. هر کس دستور کار و ایده خود را در مورد اینکه چه کسی و چه چیزی باید باشد هستیم. اگرچه درست است که نظرات و امیدهای دیگران را ارزیابی کنیم ، لزوماً نباید آنها را به عنوان خودمان در نظر بگیریم. هیچ کس نمی تواند نسخه موفقیت خود را به ما تحمیل کند. هیچ کس نمی تواند به ما بگوید زندگی خوب چه معنایی دارد.


فرض آسان است که موفقیت به معنای به دست آوردن یک شیء خاص مانند شغل یا وضعیت اجتماعی باشد و این باور را داشته باشیم که اگر به آن چیز دست پیدا کنیم ، موفق خواهیم بود. اما برخی از بزرگترین موفقیت ها ناشی از بدترین شکست ها بود. وینستون چرچیل گفت: "موفقیت نهایی نیست ، شکست سرنوشت ساز نیست. این شجاعت است که به این مهم ادامه دهد. "


https://modireafkar.ir/success-secret/

https://modireafkar.ir/thanksgiving/

https://modireafkar.ir/what-is-creative-visualization/

دسته : ,
برچست ها :

بک لینک چیست 0 تا 100


تاریخ انتشار پست : 1399/3/10 بازدید : 14
بک لینک در سئو چیست و مزایای بک لینک چیست؟
28th فوریه 2019 Harsh Agrawal 150 نظر

بک لینک
"بک گراند" یکی از پرکاربردترین کلمات در جهان بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است.

بسیاری از وبلاگ نویسان که اخیراً بلاگ یا وب سایت راه اندازی کرده اند ، اغلب در تلاشند تا بفهمند اصطلاح "backlink" به چه معنی است.

در این پست ، امیدوارم درک خوبی از بک لینک ها ، چرا آنها برای SEO ضروری بدانیم ، و چرا برای موفقیت آنلاین شما مهم هستند. شما همچنین یاد می گیرید که چگونه بک لینک های رقبا را تحلیل کنید ، و چگونه می توانید آنها را برای سایت خود به دست آورید.

بیا شروع کنیم…


لینک دهنده پیوندهای دریافتی به یک صفحه وب است.

هنگامی که یک صفحه وب به هر صفحه دیگری پیوند می یابد ، به آن بک لینک گفته می شود. در گذشته ، بک لینک ها معیار اصلی برای رتبه بندی یک صفحه وب بودند. صفحه ای با لینک دهنده های زیادی تمایل به رتبه بالاتر در همه موتورهای اصلی جستجو از جمله Google دارد. این مسئله تا حد زیادی صادق است.

در اینجا واژه نامه ای از اصطلاحات متداول مربوط به بک لینک ها وجود دارد که باید بدانید:

آبمیوه پیوند: وقتی صفحه وب به هر مقاله یا صفحه اصلی وب سایت شما پیوند می زند ، "آب پیوند" را منتقل می کند. این آب پیوند به رتبه بندی مقاله کمک می کند و همچنین باعث افزایش قدرت دامنه می شود. به عنوان یک وبلاگ نویس ، می توانید با استفاده از یک برچسب بدون دنبال ، از انتقال آب پیوند جلوگیری کنید.
پیوند بدون پیگیری: وقتی یک وب سایت به وب سایت دیگری پیوند می یابد ، اما پیوند دارای برچسب بدون پیگیری است ، آن پیوند از آب پیوند عبور نمی کند. پیوندهای پیگیری در رابطه با رتبه بندی یک صفحه مفید نیستند زیرا هیچ کاری در این زمینه ندارند. به طور کلی ، یک مدیر وب سایت هنگام پیوند با یک سایت غیرقابل اعتماد از تگ no-follow استفاده می کند.
Do-Follow Link: به طور پیش فرض ، تمام پیوندهایی که به یک پست وبلاگ اضافه می کنید لینک های انجام دهنده دنبال کننده هستند و این پیوندهای مربوط به آب عبور هستند.
پیوند دادن به Root Domains: این به تعداد پیوندهایی که از دامنه منحصر به فرد وارد وب سایت شما می شوند ، اشاره دارد. حتی اگر یک وب سایت ده بار به وب سایت شما پیوند داده شده باشد ، آن را فقط به عنوان یکی از دامنه های root مرتبط در نظر می گیرید.
پیوندهای کم کیفیت: پیوندهای کم کیفیت پیوندهایی هستند که از سایتهای برداشت شده ، سایتهای خودکار ، سایتهای اسپم یا حتی سایتهای پورنو حاصل می شوند. چنین پیوندهایی به مراتب بیشتر از خوب عمل می کنند. این یکی از دلایلی است که هنگام خرید بک لینک باید مراقب باشید.
پیوندهای داخلی: پیوندهایی که از یک صفحه به صفحه دیگر در همان دامنه می روند به لینک های داخلی گفته می شوند. این فرآیند به خود پیوند داخلی یا بهم پیوسته گفته می شود.
Anchor Text: متنی که برای لینک های بکار رفته استفاده می شود ، متن لنگر نامیده می شود. لینک های متنی لنگر وقتی می خواهید برای کلمات کلیدی خاص رتبه بندی کنید ، عالی عمل می کند.

https://academysabz.com/pbn-backlink/

https://academysabz.com/backlink-build-tutorial/

https://moz.com/learn/seo/backlinks
دسته : ,
برچست ها :

آموزش نصب و راه اندازی پنل خورشیدی


تاریخ انتشار پست : 1399/3/10 بازدید : 89

دائرyclالمعارف رایگان - از ویکی پدیا ، دائرyclالمعارف رایگان

برای جستجوی پرش به ناوبریJump بروید

پانل های خورشیدی

پانل های گرمایش خورشیدی

صفحه بخاری آب خورشیدی

پنل های خورشیدی دستگاه هایی هستند که برای جذب نور خورشید و جدا کردن برق و گرما از مصرف انسان طراحی شده اند.

پنل های خورشیدی برای تولید جریان مستقیم 100-365 وات طراحی شده اند که معمولاً شامل یک سلول خورشیدی 6x10 است. راندمان پنل های خورشیدی به 16-2٪ رسیده است و در برخی از پنل های تجاری اخیر راندمان به 22-24٪ رسیده است. یک پنل تنها قدرت محدودی را تأمین می کند ، بنابراین چندین پنل منبع قدرت واقعی تری را ارائه می دهند. هر انرژی خورشیدی در حال ریزش است و این به دلیل سیاست آموزش نصب پنل خورشیدی  جهانی جهانی برای ارتقاء انرژی تجدید پذیر سازگار با محیط زیست است.

پنل های گرمایش خورشیدی دستگاه هایی هستند که تعداد زیادی از لوله های فلزی را در یک صفحه خورشیدی قرار می دهند و آب یا هوا را در محیط گرم و گرم شده توسط نور خورشید گرم می کنند تا آب گرم و هوا را در مصرف انسان تأمین کند.

دائرyclالمعارف رایگان - از ویکی پدیا ، دائرyclالمعارف رایگان

برای جستجوی پرش به ناوبریJump بروید

 

پانل های خورشیدی

 

پانل های گرمایش خورشیدی

 

صفحه بخاری آب خورشیدی

پنل های خورشیدی دستگاه هایی هستند که برای جذب نور خورشید و جدا کردن برق و گرما از مصرف انسان طراحی شده اند.

 

پنل های خورشیدی برای تولید جریان مستقیم 100-365 وات طراحی شده اند که معمولاً شامل یک سلول خورشیدی 6x10 است. راندمان پنل های خورشیدی به 16-2٪ رسیده است و در برخی از پنل های تجاری اخیر راندمان به 22-24٪ رسیده است. یک پنل تنها قدرت محدودی را تأمین می کند ، بنابراین چندین پنل منبع قدرت واقعی تری را ارائه می دهند. هر انرژی خورشیدی در حال ریزش است و این به دلیل سیاست جهانی انرژی خورشیدی  جهانی برای ارتقاء انرژی تجدید پذیر سازگار با محیط زیست است.

 

پنل های گرمایش خورشیدی دستگاه هایی هستند که تعداد زیادی از لوله های فلزی را در یک صفحه خورشیدی قرار می دهند و آب یا هوا را در محیط گرم و گرم شده توسط نور خورشید گرم می کنند تا آب گرم و هوا را در مصرف انسان تأمین کند....

 

https://solarfaa.ir/solar-panel/

https://solarfaa.ir/what-is-solar-energy/

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد