آموزش کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مار کتینگ - آرشیو 1399/6

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 9766
» بازديد ديروز : 16836
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 26667
» بازديد سال : 9765
» بازديد کل : 36699
» اعضا : 0
» مطالب : 99

کتاب قانون جذب


تاریخ انتشار پست : 1399/6/1 بازدید : 8
آنچه را که فکر می کنید جذب می کنید
این قانون جهان است که می توانید آن را کتاب قانون جذب یا قانون ارتعاش ، قانون جهانی اندیشه ها یا هر آنچه ممکن است نام آن باشد ، بنامید.
ممکن است فکر کنید که اگر بخواهم چند کتاب بخوانم تا بفهمم چگونه فکر می کند کدام کتاب را بخواند. همانطور که می دانیم اگر در گوگل یا هر موتور جستجو دیگری جستجو می کنید ، هزاران کتاب داریم که اشتباه کرده ایم کدام یک را انتخاب کنید.
در این مقاله ، مجموعه ای از کتابها را برای شما ارائه داده ام که درباره اصل ذهن و بدن و همچنین قانون جذب می پردازند. من به جای اینکه فقط درباره قانون جذب صحبت کنم ، من همچنین می خواستم مفهوم ذهن انسان ، افکار و الگوهای تفکر شما را بفهمید ، زیرا همه اینها با استفاده از قانون جذب بسیار مهم هستند.
در زیر 10 کتاب برتر است که توصیه می کنم آنها را بخوانید
توجه: اگر تازه کار را انجام می دهید ، کسب ثروت  لطفا کتابها را به ترتیب زیر بخوانید که به شما کمک می کند دانش را بدست آورید و گام به گام به درک آن بپردازید.
1. قدرت در حال حاضر توسط اچارت تول
تصویر برای ارسال
قدرت اکنون توسط اچارت تول
شما ممکن است فکر کنید که چگونه قدرت اکنون با قانون جذب ارتباط دارد اما واقعیت این است ، اگر می خواهید هر چیزی را که می خواهید تجلی کنید ، باید شاد و شاد باشید ، از همه مهمتر باید در حال حاضر زندگی کنید. این نیرو اکنون توسط اکهارت تول ساخته شده است. این کتاب به شما اصول اولیه ذهن خود را آموزش می دهد بنابراین باید با این کتاب شروع کنید. این کتاب به روشی ساده و قابل فهم نوشته شده است. این به ما می آموزد که چگونه در زمان حال باشیم و مفاهیم بدن درد را توضیح می دهیم. بسیاری از سؤالاتی که هر روز از آنها می پرسیم ، قبلاً در این کتاب پاسخ داده شده است.
لحظه ای که قضاوت از پذیرش آنچه در آن است متوقف می شود ، شما عقل و ذهن دارید. شما فضای عشق ، شادی ، آرامش را فراهم کرده اید.
2. Earth New by اکهارت تول
تصویر برای ارسال
The Earth New by اکهارت تول
این کتاب در مورد چگونگی محدود قانون جذب چیست کردن تفکر و رشد شما صحبت می کند. ایگو در اینجا معنای سینه زنی دارد. وی در مورد بیدار کردن هدف زندگی شما توضیح داد ، او معتقد است که فراتر از حالتهای هوشیاری مبتنی بر نفس مهم است. این روند به پایان دادن به درگیری ها و افزایش شادی شخصی کمک می کند. تولول نفس را به عنوان خالق اختلال عملکرد شخصی که منجر به عصبانیت و حسادت می شود ، توصیف می کند. او در کتاب معتقد است که برای داشتن یک موجود پر تحرک ، باید آگاهی را تغییر داد.
دسته : ,
برچست ها :

بک لینک هرمی


تاریخ انتشار پست : 1399/6/1 بازدید : 7

لینک دهنده dofollow

بک لینک های Dofollow رایج ترین و با ارزش ترین نوع بک لینک برای SEO است.


وقتی یک پیوند dofollow را در وب سایت خود قرار می دهید ، به Google می گویید که این لینک ارگانیک است - مانند وب سایت هدف ، این لینک را خریداری نکرده است — و شما برای صحت محتوا در انتهای دیگر از شما خواستگاری می کنید. از آن پیوند


Dofollow به سادگی به گوگل و سایر موتورهای جستجو می گوید كه "محتوای انتهای این پیوند مهم است و باید توجه داشت."


به عنوان مثال ، این لینک یک بک لینک dofollow برای دوستان ما در بازاریابی اینترنتی Ninjas است. کد منبع آن پیوند به شرح زیر است:توجه کنید که چطور هیچ تفاوتی با آن پیوند ندارید؟ این فقط یک پیوند معمولی است. این یکی از دلایلی است که پیوندهای dofollow متداول ترین آنهاست - ساده ترین کار برای نصب.


nofollow

بک لینک های معمولی کمتر دیده می شوند. آنها همچنین ارزش کمتری دارند. آنها قبلاً به موتورهای جستجو گفته بودند كه پیوند خاصی را نادیده بگیرند.


تعریف رسمی Google از برچسب nofollow این است ، "" Nofollow "راهی را برای وب مسترها برای گفتن موتورهای جستجو فراهم می کند:" پیوندها را در این صفحه دنبال نکنید "یا" این پیوند ویژه را دنبال نکنید. "


نشانه گذاری HTML برای این پیوندها شبیه به پیوندهای dofollow است ، با یک تفاوت بزرگ - برچسب "rel = nofollow". اگر از مثال بالا از پیوند nofollow استفاده می کردیم ، اینگونه به نظر می رسد:


https://academysabz.com/pyramid-backlinks/

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد